Приемен дом за Амели

Малкото глупаче Амели, за което ви разказахме миналата седмица намери своите приемни стопани!  Момичето е вече при Петър Митров, Савина Акманиду и техния джак ръсел териер! Амели ще остане при тях докато успеем да и намерим стопани, за което сме им много признателни.

Приемен дом е място извън приюта, където настаняваме временно животинчета, нуждаещи се от специално внимание.  Най-често от приемна грижа се нуждаят изоставените кутрета; котките и котетата – тях не можем да държим в приюта; животни след операция. Периодът за домашно отглеждане варира, може да бъде между няколко седмици и няколко месеца – уговорките се правят според случая. АРС подкрепя стопаните и остава във връзка с тях постоянно. Ако е нужно – предоставяме храна, ваксини и всичко необходимо за животните.

Имаме нужда от приемни стопани за нашите кучета и котки. Ако имате възможност и желание да помогнете по този начин молим, свържете се с нас.

Comments are closed.

Scroll to Top