И тази година ни бяха на гости прекрасните холандски ветеринарни лекарки Мехтелд Янсен и Фелисити Барнет. Свършиха страшно много полезна работа и ни донесоха сума ти усмивки, както сме казвали и преди – работата ни среща с прекрасни хора от цял свят.
Мехтелд и Фелисити осиновяват Роро и Сивчо миналата година
Тъй като след първото си идване осиновиха от нас две кучета, този път Мехтелд и Фелисити се бяха заклели на семействата и гаджетата си да не взимат никакви кучета. Няма как – клетвата си е клетва. По този повод момичетата си тръгнаха от София с две котки – Персиеца Оскар и Мамата.
Да им е честито на дребните късметлии, а за следващия път ще трябва да приготвим за роднините бездомни хамстери…
Горчиво! Малко след посещението си при нас беше сватбата на Фелисити. Желаем на Фелисити и Дерк голямо щастие! На сватбата, по принципа „дарения вместо цветя“ нашите приятели събраха 200Е за новия приют на АРС, за което сме им признателни.
Comments are closed.